Psychoterapia grupowa w Lublinie

Wartością psychoterapii grupowej jest liczba uczestników, która niesie za sobą różnorodność doświadczeń, a także podobieństwo w przeżywanych trudnościach. Warunki terapii grupowej pozwalają na bezpieczne „testowanie rzeczywistości“, uzyskanie i udzielanie informacji zwrotnych dotyczących własnej osoby oraz członków grupy w bezpiecznych warunkach.

Dla kogo jest terapia grupowa?

Psychoterapia grupowa jest szczególnie polecana osobom dorosłym, które doświadczają trudności w interakcjach i relacjach społecznych. Skorzystają z niej klienci, którzy zmagają się z trudnościami emocjonalnymi, adaptacyjnymi, są w kryzysie, doświadczają długotrwałego stresu, czują się osamotnieni.

Jesteś zainteresowany psychoterapią grupową w Lublinie?

1. WYBIERZ RODZAJ SPOTKANIA

Oferujemy: konsultacje psychologiczne, sesje psychoterapii w Lublinie lub on-line oraz konsultacje seksuologiczne on-line

2. ZAREZERWUJ TERMIN

Wybierz terapeutę, z którym chcesz się spotkać i dobierz dogodny dzień i godzinę. Jeśli nie masz pewności, kto specjalizuje się w ważnym dla Ciebie temacie, zadzwoń lub zostaw swój numer telefonu.

3. TO TWÓJ CZAS

Zapraszamy na spotkanie do gabinetu w Lublinie. Jeśli masz spotkanie on-line przygotuj pokój i zadbaj o swój komfort.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Co mogę rozwiązać dzięki psychoterapii grupowej?

Efekt końcowy jest zależny od wielu czynników, przede wszystkim Twojej motywacji i zaangażowania, otwartości w pracy, zaufania. W toku trwania psychoterapii grupowej dowiesz się więcej o sobie i wzorcach zachowań, jakie utrudniały Ci budowanie trwałych relacji z innymi. Nauczysz się lepiej rozumieć i komunikować swoje potrzeby, myśli i emocje. esz miał możliwość doświadczenia wsparcia z różnych źródeł i zobaczenia swojego życia w perspektywie życia innych osób. Psychoterapia grupowa pomaga w pracy nad swoim poczuciem wartości oraz niezależności.

Jak wygląda kwalifikacja do psychoterapii grupowej w Lublinie?

Podczas pierwszego spotkania kwalifikującego na terapię grupową zostaniesz zapytany o powód wizyty i cel, jaki chciałbyś osiągnąć. Będziesz miał możliwość zadać wszystkie nurtujące Cię pytania.

Jak mogę zapisać się na grupową psychoterapię w Lublinie?

Zadzwoń do nas, umówisz się na rozmowę z psychologiem. Pierwsze spotkanie poprowadzi jeden psychoterapeuta, ale spotkania w grupie są prowadzone przez dwóch psychoterapeutów.

Przeczytaj