Psycholog dziecięcy Lublin

pomoc psychologiczna w Lublinie dla najmłodszych

W Centrum Psychoterapii SmartHeart dbamy o zdrowie psychiczne najmłodszych. Nasi psychologowie dziecięcy wspierają dzieci od 2 roku życia, młodzież oraz ich rodziców.

Psychologowie dziecięcy przyjmują w Lublinie, jest również możliwość wizyty on-line. Psycholog dziecięcy najpierw spotyka się z rodzicami, aby dokładnie poznać sytuację i zgłaszany problem. Bardzo często w proces psychoterapii również włączani są rodzice, ponieważ trudności dziecka nie można rozumieć w oderwaniu od jego rodziny.

Wizyta u psychologa dziecięcego jest zalecana, jeśli u dziecka występują: trudności z nauką, koncentracją uwagi, trudności w nawiązywaniu relacji społecznych, zaburzenia zachowania, agresja, konflikty z rówieśnikami, jeśli utrzymuje się długotrwały smutek lub przygnębienie, powodujące brak zainteresowania aktywnością fizyczną i zabawą, jeśli dziecko przeżywa przykre lub traumatyczne sytuacje.

Nie wiesz, który psycholog lub psychoterapeuta dziecięcy okaże się dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami – zadzwoń lub zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie i pomożemy Ci umówić się na wizytę do odpowiedniego specjalisty – zapraszamy do SmartHeart w Lublinie lub online.

Wsparcie dla każdego dziecka!

Z usług psychologa dziecięcego można skorzystać już od najmłodszych lat. Jeżeli czujesz, że Twoja pociecha potrzebuje wsparcia, pomóc mogą nasi specjaliści pracujący z dziećmi i młodzieżą. Zajmujemy się pomocą dzieciom od 2 roku życia. Nasi specjaliści zadbają o poprawę jakości życia twojego dziecka, niezależnie od tego, z jakimi trudnościami się ono zmaga.

Nie musisz się obawiać – psycholog nie ocenia rodziców i nie rozlicza ich ze stosowanych metod wychowawczych. Jego rola polega na poznaniu przyczyny problemu i znalezieniu rozwiązania, a także wskazaniu rodzicom nowych sposobów działania i postępowania. Pierwsze spotkanie odbywa się tylko z rodzicami, a na kolejne zapraszamy cię z dzieckiem. Każda wizyta przebiegać będzie w spokojnej i luźnej atmosferze, aby Twoja pociecha czuła się w pełni komfortowo.

Terapia również online

Idąc z duchem czasu, wykorzystujemy nowe technologie, aby zapewnić naszym klientom maksymalny komfort i wygodę. Nasze spotkania odbywać mogą się nie tylko w formie stacjonarnej, ale również przez Internet, przy pomocy wybranego przez państwa komunikatora.

Tylko od Ciebie i Twojego dziecka zależy, na jaką formę terapii się zdecydujecie. Czekamy na Was w naszej placówce w Lublinie oraz online. Zapraszamy!

Wsparcie dla rodziców

Często przyczyną pogorszenia się stanu psychicznego młodego człowieka są problemy z nawiązaniem odpowiednich relacji z rodzicami. Jeżeli psycholog dziecięcy lub młodzieżowy zdiagnozuje takie źródło problemu, proponuje wspólne spotkanie, które ma na celu rozwiązanie problemów i nieporozumień w rodzinie oraz odbudowę więzi między jej członkami.

Często rodzice pytają, jak mogą poradzić sobie w różnych sytuacjach życiowych, takich jak: zmiana szkoły, rozwód, konflikty, agresja, niepokojące zachowanie dziecka. Centrum Psychoterapii SmartHeart w Lublinie oferuje wsparcie dla rodziców, którzy czują, że przydałaby im się pomoc w poprawie relacji z dzieckiem, lepszym zrozumieniu go lub wsparcia w trudnym okresie życia.

 

Doświadczeni specjaliści

„Psycholog dziecięcy lublin opinie” – fraza ta bardzo często wyszukiwana jest w internecie. To nic zaskakującego, każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, więc szuka najlepszych specjalistów, którzy będą w stanie zapewnić mu fachową pomoc.

W naszym Centrum Psychoterapii w Lublinie pracują osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz młodzieżą, posiadające odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia terapii dziecięcej. Pomagamy zwalczać trudności w obrębie sfery emocjonalnej i społecznej. Twoje dziecko będzie w dobrych rękach! W ramach SmartHeart świadczymy podobne usługi, jak poradnia psychologiczna dla dzieci – zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej pomocy

Również dla młodzieży

Okres nastoletni to intensywny czas rozwoju fizycznego, formowania się nowych więzi społecznych oraz kształtowania się tożsamości młodej osoby. To wszystko powoduje, że dziecko może mieć problem z radzeniem sobie z własnymi emocjami, natłokiem nowych obowiązków i relacjami z rówieśnikami.

Jeżeli zauważasz u swojego nastoletniego dziecka zmianę zachowania, brak apetytu, długotrwały smutek, podwyższony stres lub napady złości, warto skonsultować z nim możliwość podjęcia terapii.

Jeżeli szukasz odpowiedniego specjalisty w dziedzinie psychologii dziecięcej w Lublinie, wystarczy wykonać telefon lub skontaktować się z nami online. Sprawdź również kalendarz online, gdzie można znaleźć interesujący nas dzień oraz godzinę!

Prywatne wizyty

Chcesz umówić się na prywatną wizytę do psychologa dziecięcego w Lublinie? Nic prostszego – odwiedź naszą stronę, wybierz odpowiadający Ci termin i skorzystaj z naszego kalendarza online. Umów się na sesję – stacjonarnie lub przez Internet. Nie pracujemy w ramach kontraktu z NFZ.

Nasze Centrum Psychoterapii SmartHeart jest zawsze otwarte dla osób, które potrzebują wsparcia i pomocy psychologicznej.

Poradnia psychologiczna dla dzieci – kalendarz online

Umów się na wizytę do najlepszych psychologów dziecięcych w Lublinie za pomocą naszego kalendarza online.

dovoder 3
Nasi specjaliści z Centrum Psychoterapii w Lublinie są gotowi spotkać się z Tobą — zarówno w gabinecie ośrodka, jak i również online. Korzystając z wygodnego kalendarza zapisów, możesz umówić się na wybrany przez Ciebie termin. Potwierdzeniem zapisu do wybranego przez Ciebie psychoterapeuty w naszym ośrodku w Lublinie jest dokonanie płatności.

Jak mogę odwiedzić gabinet psychoterapii w Lublinie? Jak zapisać się na wizytę?

Poradnia psychologiczna dla dzieci w Lublinie – kiedy warto skorzystać z pomocy terapeuty?

Każdy z nas może borykać się z trudnościami w życiu – nie inaczej jest z dziećmi. Dziecięce problemy bardzo często są niestety bagatelizowane. Tymczasem powinniśmy obserwować zachowanie swojego dziecka i reagować w przypadku długotrwałego pogorszenia nastroju, braku apetytu, agresywnych zachowań lub wycofania – może być to swojego rodzaju wołanie o pomoc i chęć zasygnalizowania problemu.

Jeżeli w Waszym życiu rodzinnym dzieje się coś nowego, ważnego, może niepokojącego- również warto jest rozważyć wizytę u psychologa lub psychoterapeuty dziecięcego. Rodzice zgłaszają się do nas w sytuacji przeprowadzki, zmiany szkoły, rozwodu, choroby jednego z członków rodziny, choroby dziecka itp.

Psycholog dziecięcy będzie w stanie dotrzeć do źródła problemu i pomóc w znalezieniu jego rozwiązania poprzez dokładną analizę zachowania oraz relacji panującej w rodzinie lub w kontaktach z rówieśnikami.
Dziecko stale się rozwija i dopiero kształtuje swoją osobowość, przez co narażone jest na wpływ wielu czynników, z którymi może nie radzić sobie samodzielnie. Presja rówieśników, wyidealizowany obraz życia kreowany przez telewizję oraz przez social media, a także wygórowane oczekiwania – wszystko to wpływać może negatywnie na poczucie własnej wartości.

Psycholog dziecięcy w Lublinie – pomoc dla dzieci i młodzieży

Rolą psychologa lub psychoterapeuty dziecięcego jest zebranie o dziecku jak najwięcej informacji, aby określić stan jego zdrowia psychicznego i zaproponować ewentualne metody leczenia. Nie da się tego dokonać bez aktywnego udziału rodziców, ponieważ trudności życiowych dziecka nigdy nie można rozumieć w oderwaniu od jego rodziny. Dlatego mogą być potrzebne również wizyty jedynie z rodzicami, na których psycholog będzie rozmawiać z państwem o sposobach opieki nad dzieckiem, o niektórych sytuacjach z życia i o tym, jak funkcjonuje rodzina. Proszę pamiętać, że rolą psychologa jest pomoc, a nie ocena Waszych kompetencji.

Jako rodzice musimy zdawać sobie sprawę, że sięganie po pomoc psychologa dziecięcego nie jest powodem do wstydu. Jeżeli zauważysz, że Twoje dziecko może potrzebować wizyty u psychoterapeuty, zgłoś się do Centrum Psychoterapii SmartHeart w Lublinie – zapewniamy dyskrecję, indywidualne podejście i pełne zrozumienie. Odwiedź podstronę „nasi specjaliści”, gdzie znajdziesz informacje o naszych pracownikach oraz opis, w jakim nurcie psychoterapii specjalizuje się dany terapeuta i czy ma doświadczenie w pracy psychologa dziecięcego.

Dobry psycholog dziecięcy Lublin – profesjonalna pomoc dla Twojego dziecka

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, dlatego niezwykle ważny jest wybór jak najlepszego specjalisty, który będzie w stanie zaoferować mu fachową pomoc. W naszym Centrum Psychoterapii SmartHeart pracują wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem w prowadzeniu terapii poznawczo-behawioralnej dla dzieci, terapii psychologicznej oraz wsparcia psychologicznego. Pomagamy dzieciom od 2 roku życia, młodzieży oraz osobom dorosłym.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami z zakresu terapii psychologicznej dla dzieci i młodzieży, możesz odwiedzić nasz gabinet psychologiczny w Lublinie przy ul. Narutowicza 38-42/33 albo skontaktować się z nami online lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i ustalimy ewentualny termin wizyty.
Zadbaj o zdrowie psychiczne swojego dziecka już dziś i umów się na wizytę u jednego z naszych specjalistów. Warto sięgać po pomoc – zapraszamy.