Psycholog Lublin

pomoc psychologiczna w Lublinie dla każdego

Centrum Psychoterapii SmartHeart to miejsce, w którym każdy pacjent ma szansę otrzymać profesjonalną pomoc psychologiczną w przyjaznej atmosferze. Nasi psychologowie są dostępni stacjonarnie w Lublinie oraz on-line. Ciągle powiększamy nasz zespół i mamy wolne miejsca dla nowych osób! Sprawdź kalendarz i wybierz dogodny dla siebie termin wizyty.

Terapia psychologiczna to wyjątkowe spotkanie dwóch osób. Dzięki niej możliwe jest zdiagnozowanie, a także wsparcie, psychoedukacja lub dobranie odpowiedniej formy leczenia różnych zaburzeń oraz trudności psychicznych. O czym warto pamiętać, szukając psychologa w Lublinie czy też w innym mieście? Przede wszystkim o tym, że z pomocy psychologicznej może skorzystać tak naprawdę każdy. Dla psychologa nie ma tematów tabu. W naszej praktyce pomagamy zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym.

Chcesz umówić się na sesję? Zadzwoń lub kliknij elektroniczny kalendarz. W naszej placówce pracują najlepsi specjaliści, z których każdy ma odpowiednie wykształcenie psychologiczne lub psychoterapeutyczne. Swoją pracę poddajemy regularnej superwizji, żebyś miał pewność, że nasza praca jest zgodna ze standardami etycznymi oraz merytorycznymi. Masz szansę zapisać się na wizytę do psychologa w Lublinie, który adekwatnie odpowie na Twoje potrzeby, wesprze Cię emocjonalnie, pomoże lepiej poznać siebie, zdiagnozuje trudność i z empatią odpowie na Twoje potrzeby.

Nie wiesz, który psycholog w Lublinie okaże się dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami – zadzwoń lub zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie i pomożemy Ci umówić się na wizytę do odpowiedniego specjalisty – zapraszamy.

Psycholog

Dla kogo? Dla każdego!

Warto wiedzieć, że z pomocy psychologa mogą skorzystać wszystkie osoby – niezależnie od wieku, przekonań, płci, doświadczeń i stanu zdrowia. Jeśli czujesz, że je coś, o czym chciałbyś porozmawiać z drugą osobą, która Cię wysłucha, a nie oceni, a także będzie miała kompetencje, by profesjonalnie ci pomóc, udzielić wsparcia, psychoedukacji, terapii psychologicznej- umów się na wizytę w SmartHeart.

Nasi specjaliści są tu po to, aby poprawić jakość życia każdego pacjenta na wszelkich płaszczyznach, w zależności od zgłaszanego problemu. Zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Psychoterapii w Lublinie.

Terapia w Centrum lub online

Z uwagi na obecne czasy i możliwości, jakie niesie ze sobą postęp technologiczny, pomoc psychologiczna może odbywać się nie tylko w formie stacjonarnej, ale również przez Internet, za pomocą wybranego komunikatora.

Jeśli czujesz, że dotykają Cię jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami. Możemy umówić się na wspólną sesję w naszej placówce w Lublinie lub online. Wybór należy do Ciebie!

Terapia grupowa

W życiu każdego człowieka mogą pojawić się pewne problemy. Należy pamiętać, że trudności te mogą być spowodowane wieloma czynnikami. Terapia grupowa w SmartHeart to świetna okazja do tego, aby zdiagnozować problem i pomóc sobie wrócić na właściwe tory.

Pomoc psychoterapeuty może okazać się nieoceniona – jeśli jesteś zainteresowany terapią grupową w Lublinie (lub online) skontaktuj się z naszymi terapeutami i popraw komfort swojego życia już dziś.

Doświadczeni specjaliści

„Dobry psycholog Lublin”, „najlepszy psycholog Lublin” – brzmi znajomo? Wiemy, jak ciężko jest znaleźć odpowiedniego specjalistę, który nie tylko ma obszerną wiedzę, ale również ludzkie podejście i zrozumienie. A to w czasie terapii jest przecież najważniejsze.

W SmartHeart pracują certyfikowani terapeuci, z których każdy jest wykształconym psychologiem, posiadającym doświadczenie w leczeniu problemów na tle psychicznym. Umawiając się na wizytę, masz szansę spotkać empatycznych i otwartych na każdą osobę psychologów, którzy za każdym razem podchodzą indywidualnie do pacjenta.

Również dla młodzieży

Problemy życia codziennego mogą zacząć się w każdym wieku. Nie inaczej jest w przypadku młodzieńczych lat, w których często objawiają się różne wahania nastrojów, utrata wiary w siebie czy inne trudności.

W takim wypadku nieoceniony może okazać się psycholog młodzieżowy. Lublin czy inne miasto w Polsce – w Centrum Psychoterapii SmartHeart możesz umówić się na wizytę u specjalisty tak naprawdę w każdym miejscu. Wszystko to dzięki temu, że nasi terapeuci przeprowadzają sesje również online.

Prywatne wizyty

„Psycholog Lublin prywatnie” – szukałeś kiedyś w ten sposób specjalisty w naszym pięknym mieście? Nie musisz już tego robić! Nasze Centrum Psychoterapii SmartHeart to miejsce, które otwarte jest dla osób, które chcą umówić się na prywatną wizytę.

Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszego kalendarza online, wybierz termin i umów się na sesję – stacjonarnie lub przez Internet.

Pomoc psychologiczna Lublin – kalendarz online

Umów się na wizytę do najlepszych psychologów w Lublinie za pomocą naszego kalendarza online.

dovoder 3
Nasi specjaliści z Centrum Psychoterapii w Lublinie są gotowi spotkać się z Tobą — zarówno w gabinecie ośrodka, jak i również online. Korzystając z wygodnego kalendarza zapisów, możesz umówić się na wybrany przez Ciebie termin. Potwierdzeniem zapisu do wybranego przez Ciebie psychoterapeuty w naszym ośrodku w Lublinie jest dokonanie płatności.

Jak mogę odwiedzić gabinet psychoterapii w Lublinie? Jak zapisać się na wizytę?

Od czego zacząć? Wybór specjalisty – psycholog Lublin centrum i okolice

Pierwszą rzeczą (i najważniejszą), jaką musisz zrobić, myśląc o wizycie w gabinecie psychologa, jest wybór właściwego terapeuty. W Centrum Psychoterapii SmartHeart masz do dyspozycji wielu doświadczonych i certyfikowanych specjalistów: psychologów i psychoterapeutów.

Jak to zrobić? To proste – wejdź w zakładkę „nasi specjaliści” i zobacz, w jakim nurcie psychoterapii specjalizuje się dany terapeuta, jak pracuje i jakie ma doświadczenie zawodowe.

Następnie wejdź w kalendarz i kliknij przycisk „umów sesję”. Wybierz datę i godzinę, a następnie opłać pierwszą konsultację. W momencie, w którym pieniądze się zaksięgują, nasz ośrodek psychoterapii w Lublinie poinformuje Cię SMS-em o umówionej wizycie.

Jeśli potrzebujesz pomocy psychologicznej, ale wciąż nie wiesz, do kogo się zapisać, zadzwoń do nas. Podpowiemy, który psycholog (Lublin) będzie dla Ciebie najlepszy, biorąc pod uwagę Twoją aktualną sytuację, a także sposób pracy lub nurt psychoterapii, w jakim specjalizuje się nasz terapeuta.

Lublin – psycholog. Dobry towarzysz dla każdego

Wiele osób zastanawia się, czy gabinet psychologiczny w Lublinie jest miejscem dla niego. Warto mieć na uwadze, że każdy z nas ma swoją własną historię, w tym różne przykre wydarzenia z przeszłości, które uniemożliwiają swobodne funkcjonowanie i myślenie o tym, co jeszcze przed nami. Każdy z nas ma również swoje zasoby, z jakimi idzie przez życie.

I w tym miejscu pojawia się psycholog/psychoterapeuta, który pomaga zrozumieć to, co nas dotknęło i ułatwia nam uporać się z problemami, dzięki czemu możemy ruszyć dalej. Psycholog ma odpowiednie metody pracy, narzędzia, którymi się posługuje, aby nieść pomoc osobom, które chcą coś zmienić w swoim życiu, które szukają nowych ścieżek rozwoju.

Profesjonalna pomoc psychologiczna (Lublin) to coś więcej niż zwykła sesja w gabinecie. Psycholog jest niczym dobry przyjaciel – nie ocenia, a stara się zrozumieć i dotrzeć do sedna problemu. Dzięki swojej wiedzy daje przestrzeń do zaakceptowania swojej sytuacji i poradzenia sobie z tym, co jeszcze chwilę wcześniej mogłoby wydawać się niemożliwe. Czasami udziela tzw. porady, chociaż porada psychologiczna nie jest prostym dawaniem recept na życie. Gdyby tak było, gabinety psychologiczne świeciłyby pustkami. Praca z psychologiem lub psychoterapeutą opiera się przede wszystkim na współpracy, na wspólnym szukaniu odpowiedzi na pytania, indywidualnym spojrzeniu na daną osobę.

Kiedy warto skorzystać z pomocy psychologa w Lublinie?

Kiedy pomoc psychologiczna się przydaje? Pamiętaj – każdy moment jest dobry na to, aby porozmawiać i zmienić swoje życie. Dzięki SmartHeart możesz to zrobić już dziś zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie. Specjalizujemy się w różnych formach prowadzenia psychoterapii – doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy pacjent czuje się dobrze w większym gronie, dlatego poza zajęciami grupowymi oferujemy także psychoterapię indywidualną.

Bez względu na to, którą dostępną formę spotkań wybierzesz – wszystkim naszym pacjentom zapewniamy pełen profesjonalizm i wsparcie. Z naszymi pacjentami zawsze staramy się nawiązać pozytywne relacje, dzięki którym będą mogli poczuć się znacznie bardziej komfortowo, a tym samym łatwiej będzie im się otworzyć, uporać z lękami lub przeszłymi zdarzeniami i ukończyć terapię.

Lublin – gabinet psychoterapii. Gdzie możemy się zobaczyć?

Jeżeli interesuje Cię terapia psychologiczna w SmartHeart, możesz odwiedzić nasz gabinet psychologiczny w mieście Lublin. W związku z tym, że znajdujemy się przy ul. Narutowicza 38-42/33 z łatwością trafisz do nas z każdej części miasta – psycholog Lublin centrum, Śródmieście a może Stare Miasto? Pomimo że z tych obszarów dojazd jest zdecydowanie najszybszy, to dla zainteresowanych mieszkających nieco dalej mamy dobrą wiadomość – SmartHeart to gabinet psychologiczny, położony w świetnie skomunikowanym miejscu. Dzięki temu pomimo większej odległości od dzielnic takich jak: Czechów, Rury, Wieniawa, Sławinek, Ponikwoda, Kalinowszczyzna dotarcie do celu może być równie sprawne i komfortowe. Jeśli jesteś zainteresowany, ale mieszkasz lub przebywasz aktualnie w innym mieście – o nic się nie martw! Skorzystaj z wizyty online za pomocą wygodnego dla Ciebie komunikatora.

Zadbaj o siebie już dziś i umów się na wizytę psychologiczną u jednego z naszych specjalistów. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim profesjonalizm i ludzkie podejście. Psycholog Lublin? Zapraszamy do SmartHeart dorosłych, młodzież i dzieci!

Psychoterapia Lublin - Smart Heart

ODWIEDŹ NAS

Narutowicza 38-42/33
Lublin 20-016

(wejście od strony ul. Środkowej, po przejściu przez podwórko – ostatnia klatka po lewej stronie)

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 7:00 – 22:00
Sob-Ndz: nieczynne

POROZMAWIAJMY

gabinet@smart-heart.pl